Sarı Hurda

sarı
Sarı Hurda

Pirinç sarı hurdası; bakır ve çinko hurdasının karışımına verile addır. Musluktan vanaya, su saatinden farklı inşaat malzemelerine kadar geniş bir kullanım alanı olan pirinç, sanayi sektöründe de tercih edilir.

Sarı Hurdanın Kilo Fiyatı Nedir?

Firmamız sarı hurda için alım yaparken verdiği fiyatları piyasa şartlarına göre belirler. Her türlü pirinç sarı hurdasını istenen adresten teslim alan ekiplerimiz, müşteri taleplerini en hızlı şekilde karşılamak için özverili çalışmalar yapar. Pirinç sarı hurdasının bu isimle anılmasının sebebi; altınımsı ve parlak görünüme sahip olmasıdır. Pirinç malzemelerin hemen her sektörde aranan bir madde olması bu ürüne olan ilginin artmasının en temel nedenidir. Arz-talep dengesine göre belirlediğimiz kilo fiyatlarında hurdanın nereden alınacağı ve nereye götürüleceği de önemli bir ayrıntı olarak dikkat çeker.

Çevre Bilincinin Gelişmesi İçin!

Pek çok farklı ve avantajlı özelliğe sahip olan sarı hurda, korozyon oluşumundan etkilenmediği için değerlidir. Dayanıklılığı ve iletkenliği yüksek olan madde, sahip olduğu kimyasal avantajlarla dikkat çeker. Sıhhi tesisatlardan elektronik ürünlere, nalburiyeden denizcilik alanındaki pek çok ürüne kadar farklı ürünlerde pirinç kullanılır. Uzun ömürlü olduğu için tercih edilen hurdayı her türlü inşaat alanından alan ekiplerimiz; söküm, kesim ve taşıma işlemlerini de büyük bir titizlikle gerçekleştirir. Konusunda tecrübeli ekiplerle kalite odaklı işlerin altına imza atan firmamız, yıkım işlerinde açığa çıkan her çeşit hurdayı tipine uygun olarak ayrıştırır ve geri dönüşüme kazandırır.