Alüminyum Hurda

alum
Alüminyum Hurda

Firmamız her türde ürünlerin alım- satım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Günlük hayatta kullanılan ancak zaman içerisinde eskiyip eski işlevlerini yerine getiremeyen ürünlerin alımı da satımı da mümkün. Demir, bakır gibi sıklıkla kullanılan ürünlerin yanı sıra alüminyum hurda alımları da firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bunun için ister kişisel olarak ister şirket adıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elinizdeki alüminyum ürünlerinin belli bir ağırlığın üstünde olması gerekmektedir. Kişisel bir teslim için arıyorsanız 200 kilo, şirket için arıyorsanız 300 kilo alüminyum hurda seçenekleri mevcuttur.

Alüminyum Hurda Satış İşlemleri Nasıl Gerçekleşmektedir? 

Hurda alüminyum ürünleri profil ve tastabak olmak üzere iki seçenekten fiyatlandırılmaktadır. Sert alüminyum alıp satmak istiyorsanız tüm kesim işlemleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Alüminyum talaşı ya da kutu alüminyum ürünlerinde firmamız önce istenilen adrese gelip özel ve hassas cihazlarla söz konusu ürünlerin ağırlığını tartmaktadır. Daha sonra fiyatlandırma verilmektedir. Taşıma işlemleri de alüminyum ve diğer ürünlerin yapısına ve miktarına göre firmamız araçları tarafından karşılanmaktadır. Siz de kullanmadığınız tüm alüminyum, bakır, demir ürünlerini ağırlığınca tartıp satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hem deponuzu, yaşam alanınızı fazlalıklardan kurtarmış olursunuz hem de doğa dostu bir iş yapmış olursunuz.

Dönüşüme giren alüminyum hurdalar üretim fazlalığı riskini ortadan kaldırmakta, çevreye zararı en aza indirmektedir. Çevrenizi hem fazla üretim unsurlarından ve atıklardan korumak istiyor ve üstüne bir de para kazanmak istiyorsanız bizi arayınız.