Krom Hurda

krom
Krom Hurda

Hurda; eski, işe yaramaz, değersiz ve kullanılamayacak hale gelmiş maddeye verile addır. Her zaman önemli ve değerli olan madenler, teknolojide yaşanan gelişmelerle birlikte yeni ihtiyaçların ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Geri Dönüşümün Dünya İçin Önemi

            Krom hurda alan firmamız, özel fiyat avantajları sağlayarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler verir. Yıkımlarda açığa çıkan hurdaları deri dönüşüme kazandırmak için üstüne düşen sorumluluğu yerine getiren ekiplerimiz; demir ve pirinç gibi hurdaları da verilen adresten teslim alır.

Geri dönüşüm yöntemiyle kullanılan hurdalar ekonomide ciddi kazanımlar elde edilmesi için son derece değerlidir. Hurdacılık, çevre ve atık yönetimi açısından son derece önemli bir alandır. Geri kazanım sisteminin başlangıç noktası olan iş, bu açıdan büyük gelişim göstermekte ve devlet tarafından da desteklenmektedir.

Doğal Kaynakların Tükenmesi Önlenebilir

Demir, bakır, kâğıt, nikel, plastik ve cam gibi hurdaların geri kazanılması ve yeniden kullanıma hazır hale getirilmesi doğal kaynakların verimli kullanılması açısından ciddiye alınması gereken bir konudur. Sektörde en çok talep gören hurda çeşitleri arasında ilk sırada kâğıt ve metal maddeleri sayılabilir.

Çevreye bırakıldığında doğaya zarar verme ihtimali olan her türlü maddenin yerinden alınarak geri dönüşüme kazandırılması için planlı çalışmalar yapan firmamız, atıkların geri dönüştürülerek yeniden kullanılabilir hale gelmesini sağlamaktadır.

Müşterilerimizden gelen hurda krom atık taleplerini hızlı bir şekilde alarak yeniden kullanıma hazırlayan firmamız, verdiği hizmetlerle ekonomiye katkı sağlamakla kalmaz doğaya olan saygısını da gözler önüne serer.